×

SHUUM BOUTIQUE WELLNESS HOTEL

Zadzwoń

tel. +48 94 35 54 000

O hotelu

Poczuj magię butikowego hotelu! Shuum Boutique Wellness Hotel znajduje się w zacisznej części Kołobrzegu, zaledwie 70 metrów od morza. Otoczony zielonym pasem nadmorskiego parku i rozległym ogrodem ze strefą rekreacyjno-sportową. Wnętrze hotelu urządzone zostało z ogromną dbałością o detal. Wyrafinowany minimalizm, naturalne materiały, stonowane kolory i proste linie skandynawskiego designu tworzą jego kameralną atmosferę i zapewniają spokój niezbędny do pełnego odpoczynku. Mamy wszystko dla Waszej pełnej regeneracji. Tworzymy miejsce, w którym goście mogą złapać równowagę, uwolnić się od stresu i nabrać sił. Doświadczyć bliskości Morza Bałtyckiego i poznać wyjątkowe właściwości natury, która jest dla nas ogromną inspiracją - od wystroju wnętrza, poprzez ofertę wellness & spa, aż po menu w naszej restauracji. Wierzymy w siłę spokoju, która pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię i moc.

Wellness & spa

Strefa wellness & spa w Shuum Boutique Wellness Hotel to połączenie atmosfery tradycyjnych, tyrolskich uzdrowisk z najnowszymi trendami w pielęgnacji urody i odnowie biologicznej. Harmonijne i kameralne przestrzenie, które pozwalają na pełne odprężenie ciała i umysłu. Poczuj siłę regeneracji! Rytuały pielęgnacyjne oparte na wysokiej jakości, biocertyfikowanych kosmetykach VIALIS Dr. Joseph, dostosowane do potrzeb i wieku skóry. Bogata oferta zabiegów kształtujących doskonałą sylwetkę i przywracających dobrą kondycję całemu ciału. Masaże, które wprowadzą w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Nieograniczony dostęp do kompleksu basenowego oraz strefy saun, gdzie znajduje się m.in. przeszklona sauna fińska z widokiem na nadmorski park, biosauna i sauna sucha. Codzienna praktyka jogi i zajęcia fitness.

Instytut zdrowia

Bogata oferta zabiegów leczniczych i badań diagnostycznych nakierowanych na poprawę stanu zdrowia. Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą znaleźć przyczynę osłabienia organizmu i utraty witalności, będą wsparciem w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych i przywróceniu prawidłowej masy ciała, wskażą naturalne metody walki z uciążliwymi dolegliwościami. W Shuum Boutique Wellness Hotel prowadzimy poradnię dietetyczną, która specjalizuje się w kuracjach odchudzających i oczyszczających. Nasi goście mają możliwość poddania się takim zabiegom, jak akupunktura, drenaż limfatyczny czy terapia manualna. W naszej ofercie znajdą także bogaty pakiet diagnostyczny, w ramach którego mogą kompleksowo sprawdzić stan swojego zdrowia: analiza składu ciała, badanie STRD, diagnostyka według zasad medycyny chińskiej TMC, badania na nietolerancje pokarmowe czy polimorfizmów genetycznych.

Gastronomia

Restauracja w Shuum Boutique Wellness Hotel prowadzona w duchu slow life. Autorska kuchnia inspirowana naturą i porami roku. Menu na styku wielu kultur i tradycji kulinarnych. Wyrafinowane połączenia rodzimych produktów ze składnikami z najdalszych zakątków świata. Doskonała selekcja win. Zapraszamy do restauracji a’la carte, wielokrotnie nagradzaj i cieszącej się ogromnym uznaniem wśród smakoszy. Otrzymała m.in. trzy widelce w przewodniku Poland 100 Best Restaurants i dwie czapki w przewodniku Gault&Millau Polska. Na gości hotelu czekają także zdrowe śniadania, obiady i kolacje- przygotowywane z wyselekcjonowanych składników i podawane w restauracji z widokiem na nadmorski park. Wieczorem natomiast zapraszamy do lobby baru – gdzie na naszych gości czekają koncerty z muzyką na żywo i sommelierzy, którzy pomogą w wyborze win.